Výlet k zámku Neuschwanstein a do městečka Lindau

Kdy: sobota 11. června 2022

Zámek Neuschwanstein v Bavorsku je zhmotněním všech pohádek, romantických snů i kýčů, jaké si jen dokážete představit. Můžete to pojmout jako návštěvu turistického kýče, nebo jako prohlídku jednoho z nejromantičtějších zámků na světě. Neuschwanstein je každopádně místem, které nenechá chladným zřejmě vůbec nikoho. Jeho pohádková silueta korunovaná věncem věží je notoricky známá a posloužila například Waltu Disneymu jako inspirace pro zámek Sněhurky. Při výpravě na jeden z nejnavštěvovanějších zámků světa se však musíte obrnit trpělivostí.
Lindau je město ležící v jihozápadním cípu spolkové země Bayern na hranicích s Rakouskem, jehož historické centrum se nachází na stejnojmenném ostrově na Bodamském jezeře.

Program výletu:
– odjezd z K. Varů, Chodova, Sokolova a Chebu v brzkých ranních hodinách (okolo 2:30-4:00)
– v dopoledních hodinách návštěva zámku Neuschwanstein – volný program
– odpoledne návštěva městečka Lindau
– odjezd do ČR v 21.00 hod.
– předpokládaný příjezd do výstupních míst po půlnoci

V ceně je zahrnuto:
– 1 místo v autobuse
– 1 palubní zavazadlo
– technický doprovod
Cena nezahrnuje:
– vstupy
– cestovní a úrazové pojištění

Cena: 1200 Kč / osoba

Nástupní místa:
Karlovy Vary
Chodov
Sokolov
Cheb

Další informace:
Doporučené kapesné je 60,- EUR.
K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět).
Změna programu vyhrazena. V případě, že bude cíl (např. z důvodu nepříznivého počasí) uzavřen, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou v lokalitě popřípadě nabídnut náhradní termín. Změna programu ani náhradní termín neopravňuje klienty k bezplatnému stornování přepravy.

Více informací a rezervace na tel. čísle 608 202 081 či emailu vylety@karlovarskadopravni.cz

Závazná objednávka