Tropical Islands

Kdy: 20. listopadu 2021  

Existuje jeden ostrov, na kterém je po celý rok stejné počasí, ačkoli v jeho těsném okolí se mění. Jmenuje se Tropical Islands.
Vyrazte na něj i vy a užijte si den plný vodních radovánek. Ze Sokolova, Karlových Varů či Ostrova jste na místě přibližně za 4 hodiny. Unikátní komplex Tropical Islands je totiž nedaleko Berlína, takže jste tam raz dva. Celý areál dokonale simuluje exotické prostředí, a až k jeho branám vás vezme klimatizovaný autobus Autodoprava Daniel Sládek, s. r. o.
Skvělá zpráva pro rodiče! Děti do 5,99 let v doprovodu dospělého vstupné neplatí, zaplatíte jim pouze dopravu v hodnotě 650 Kč.
Dovádění ve vlnách i relax pod palmami
Ať se venku klidně žení všichni čerti, v Tropical Islands panuje příjemných 26 °C a letně vyhřátá je i voda. Na plážích s bílým pískem si budete hovět mezi plaváním, sjížděním tobogánů, relaxací v laguně a procházkami deštným pralesem. Na místě si pak můžete dokoupit i vstupenku do saunového světa. Jednoduše ráj!
Když vám vyhládne
Do Tropical Islands není možné nosit vlastní jídlo ani pití. Až vám během dovádění a lenošení vyhládne, zastavte se v některé z restaurací, kde ceny začínají už na necelých 3 eurech. Můžete si dát mezinárodní kuchyni od asijské po italskou a na své si přijdou i vegetariáni. K dostání jsou také dětská menu.

Program výletu:
5:30 h – odjezd ze Sokolova
5:50 h – odjezd z Karlových Varů
6:10 h – odjezd z Ostrova
po 10:30 h – příjezd do Tropical Islands
18:00 h – odjezd zpět do ČR
22:30 h – návrat do ČR

V ceně je zahrnuto:
– 1 místo v autobuse
– 1 palubní zavazadlo
– technický doprovod
Cena nezahrnuje:
– vstupy
– cestovní připojištění

Cena přepravy: 650 Kč  

Další informace:

K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět).
Změna programu vyhrazena. V případě, že bude cíl (např. z důvodu nepříznivého počasí) uzavřen, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou v lokalitě popřípadě nabídnut náhradní termín. Změna programu ani náhradní termín neopravňuje klienty k bezplatnému stornování přepravy.

Více informací a rezervace na tel. čísle 608 202 081 či emailu vylety@karlovarskadopravni.cz