Výlet do zábavního parku Geiselwind 28. 8. 2021

Kdy: 28. srpna 2021

Stále nevíte, jak zabít nudu opravdovou a nespoutanou zábavou? Rádi byste udělali radost vaší dceři či synovi veselým rodinným výletem do světa zábavy a zvířat?
Není nic lepšího pro rodinnou zábavu s dětmi, nežli navštívit speciálně na rodiny s dětmi zaměřený zábavní park Freizeit-Land Geiselwind, který umožní vám i vašim dětem prožít den plný neopakovatelných zážitků.
Báječný den v tomto moc pěkném zábavním parku si mohou dokonale užít jízdou na téměř všech zdejších atrakcích i vaši nejmladší andílci.
Zábavní park Freizeit-Land Geiselwind je jednou z hlavních turistických atrakcí v jižním Německu a jeden z největších zábavních parků v Bavorsku (jeho rozloha činí 400,000 m2).
Nachází se ve městě Geiselwind, kde denně malým i velkým natěšeným návštěvníkům otevírá své brány do fantastického světa rodinné pohody a báječné zábavy.
Rodinnou jízdu s trochou toho adrenalinu si můžete užít na více než 50 atrakcích a prozkoumat ztracený svět nebo nahlédnout pod pokličku tradiční řemeslné výroby či se nechat okouzlit dovednostmi top umělců z celého světa, můžete při nádherných show.
To vše za velmi mírné ceny. Vedle areálů plných akčního děje a nespoutané zábavy naleznete i zóny klidu pro relaxaci a občerstvení.
Další informace ze zákulisí zábavního parku Freizeit-Land Geiselwind, včetně informací o otevírací době, aktuální ceně vstupenky a novinkách pro letošní rok, získáte na webových stránkách parku: www.freizeitlandgeiselwind.de

Program výletu:
7:30 h – odjezd z Karlových Varů
7:50 h – odjezd ze Sokolova
8:15 h – odjezd z Chebu
11:00 h – příjezd do zábavního parku Geiselwind (Freizeit-Land Geiselwind)
18:00 h – odjezd zpět do ČR
po 21 h – návrat do Karlových Varů

V ceně je zahrnuto:
– 1 místo v autobuse
– 1 palubní zavazadlo
– technický doprovod
Cena nezahrnuje:
– vstupy
– cestovní připojištění

Cena přepravy: 450 Kč 

Další informace:

K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět).
Změna programu vyhrazena. V případě, že bude cíl (např. z důvodu nepříznivého počasí) uzavřen, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou v lokalitě popřípadě nabídnut náhradní termín. Změna programu ani náhradní termín neopravňuje klienty k bezplatnému stornování přepravy.

Více informací a rezervace na tel. čísle 608 202 081 či emailu vylety@karlovarskadopravni.cz

Závazná objednávka