Výlet do zábavního parku Legoland

Kdy: sobota 24. srpna 2024

Nezapomenutelné chvíle s rodinou můžete strávit ve světě stavebnice LEGO. Německý LEGOLAND se nachází v malém městečku Günzburg. Během života se s legendární stavebnici LEGO setkal snad každý z nás. Z malých kostiček lze sestavit nový svět plný fantazie a nabízí nikdy nekončící zábavu pro celou rodinu. Tento park patří mezi nejnavštěvovanější a nejvyhledávanější parky v Evropě, nabízí atrakce a horské dráhy určené pro všechny věkové kategorie. Byl slavnostně otevřen v roce 2002. budete se moci projet Lego Expresem, absolvovat Lego autoškolu nebo asistovat při výrobě kostek Lega. Po návštěvě neopakovatelné show v Lego aréně můžete vidět celý areál z 63 metrů vysoké věže a kromě Minilandu, kde uvidíte nejen světové stavby postavené z Lega, zde můžete navštvit desítky dalších interaktivních atrakcí.

Program výletu:
– odjezd z K. Varů, Sokolova a Chebu v brzkých ranních hodinách (5-6h)
– okolo 10. příjezd do zábavního parku Legoland – volný program
– odjezd zpět v 18. hod.
– předpokládaný příjezd do výstupních míst po 22. hodině

V ceně je zahrnuto:
– 1 místo v autobuse
– 1 palubní zavazadlo
– technický doprovod
Cena nezahrnuje:
– vstupy
– cestovní a úrazové pojištění

PoložkaCena při rezervaci do 29.2.2024 a okamžité úhraděCena při rezervaci do 31.3.2024 a okamžité úhraděCena při rezervaci od 1.4.2024
Doprava pro 1 osobu – standard800 Kč875 Kč950 Kč

Nástupní místa:
Karlovy Vary
Sokolov
Cheb

Další informace:
Doporučené kapesné je 50 EUR.
K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět).
Změna programu vyhrazena. V případě, že bude cíl (např. z důvodu nepříznivého počasí) uzavřen, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou v lokalitě popřípadě nabídnut náhradní termín. Změna programu ani náhradní termín neopravňuje klienty k bezplatnému stornování přepravy.

Více informací na tel. čísle 608 202 081 či emailu vylety@karlovarskadopravni.cz