Plitvická Jezera

Kdy: sobota 21. září 2024

Kdo by se nechtěl procházet místy, kde se odehrávaly slavné scény s náčelníkem Vinnetouem! Vydejte se s námi na Plitvická jezera a poznejte tento skvost chorvatské přírody na vlastní oči. Plitvická jezera jsou nejstarším, největším a nejnavštěvovanějším národním parkem Chorvatska. Jedná se o soustavu sladkovodních jezer propojených kaskádami a vodopády, které dohromady tvoří úžasnou podívanou. Národní park se rozprostírá ve vápencové proláklině, která vznikla pravděpodobně před osmi tisíci lety a neustále se mění narůstáním travertinových hrází na terasách (mimo jiné v závislosti na klimatu). Vody jezer mají různou barvu, od smaragdově zelené po sytě modrou. Jezera jsou propojena mnoha vodopády, z nichž nejvyšší dosahuje výšky 76 metrů. Že tento národní park nabízí opravdu úchvatnou podívanou, dokazuje i fakt, že jsou Plitvická jezera zařazena na seznamu světového dědictví UNESCO.

Program výletu:
– odjezd ze Sokolova a K. Varů ve večerních hodinách (okolo 21. hod)
– v ranních hodinách (okolo 9.00 hod.) příjezd k Plitvickým jezerům – prohlídka a volný program
– odjezd do ČR v 18. hod.
– předpokládaný příjezd do výstupních míst v ranních hodinách (okolo 6. hod)

V ceně je zahrnuto:
Standard:
– 1 místo v autobuse
– 1 palubní zavazadlo
– technický doprovod
Premium
– dvousedadlo pro sebe (pro 1 osobu)
– 2 palubní zavazadla
– technický doprovod
– 1x snídaně v autobuse
– 1x večerní snack
– neomezená konzumace vybraných rozlévaných nealkoholických nápojů v autobuse
Cena nezahrnuje:
– vstupy
– cestovní a úrazové pojištění

PoložkaCena při rezervaci do 30.4.2024 a okamžité úhraděCena při rezervaci do 31.5.2024 a okamžité úhraděCena při rezervaci do 30.6.2024 a okamžité úhraděCena při rezervaci od 1.7.2024
Doprava pro 1 osobu – standard2.300 Kč2.500 Kč2.650 Kč2.800 Kč
Doprava pro 1 osobu – Premium4.500 Kč5.000 Kč5.300 Kč5.500 Kč

Nástupní místa:
Karlovy Vary
Sokolov
Kynšperk nad Ohří
Cheb

Další informace:
Doporučené kapesné je 50,- EUR.
K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět).
Změna programu vyhrazena. V případě, že bude cíl (např. z důvodu nepříznivého počasí) uzavřen, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou v lokalitě popřípadě nabídnut náhradní termín. Změna programu ani náhradní termín neopravňuje klienty k bezplatnému stornování přepravy.

Více informací na tel. čísle 608 202 081 či emailu vylety@karlovarskadopravni.cz