Technické muzeum Sinsheim

Kdy: sobota 17. září 2022

Podívejte se s námi na největší soukromou sbírku historických automobilů Maybach, kompresorových Mercedesů a Bugatti v Německu. Vidět můžete také několik set motocyklů, letadel, závodních i sportovních aut, lokomotiv, vojenských a užitkových vozů, velkokapacitních motorů a mnoho dalšího. Třešničkou na dortu může pro mnohé být nadzvukové dopravní letadlo Tupolev TU-144. Letadlo bylo přepravováno mimořádným transportem po suchu a po vodě z Moskvy do Sinsheimu. Ve sbírce najdete maté původní CONCORDE společnosti Air France. Automobilové a technické muzeum v Sinsheimu je jediné muzeum na světě, kde si můžete vedle sebe prohlédnout tyto dva dopravní nadzvukové letouny, které kdy byly nasazené v provozu.

Program výletu:
– odjezd z K. Varů, Sokolova a Chebu v brzkých ranních hodinách (okolo 5-6h)
– 10-17h prohlídka technického muzea Sinsheim
– předpokládaný příjezd do výstupních míst po 21. hodině

V ceně je zahrnuto:
– 1 místo v autobuse
– 1 palubní zavazadlo
– technický doprovod
Cena nezahrnuje:
– vstupy
– cestovní a úrazové pojištění

Cena: 650 Kč / osoba

Nástupní místa:
Karlovy Vary
Chodov
Sokolov
Cheb

Další informace:
Doporučené kapesné je 60,- EUR.
K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět).
Změna programu vyhrazena. V případě, že bude cíl (např. z důvodu nepříznivého počasí) uzavřen, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou v lokalitě popřípadě nabídnut náhradní termín. Změna programu ani náhradní termín neopravňuje klienty k bezplatnému stornování přepravy.

Více informací a rezervace na tel. čísle 608 202 081 či emailu vylety@karlovarskadopravni.cz

Závazná objednávka