Soutěsky v Rakousku

Kdy: sobota 30,. července 2022

Udělejte si s námi krásnou sobotu a pojeďte s námi k soutěskám Sigmund-Thun-Klamm, Liechtensteinklamm, Lammerklamm. Komu nejsou procházky za krásami přírody cizí, pro toho je zde oblíbený výlet do těchto kaňonů. Procházka mezi divokými vodopády a strmými skalami přinese impozantní zážitek zkrátka každému turistovi. Možná se vám zdá, že to zní skoro až nebezpečně, ale nebojte se! Výšlap po lávkách, žebřících a můstcích, které vedou podél tůní a kaskádových vodopádů, je pro netrénované tělo náročnější, ovšem naprosto bezpečný díky všudy přítomnému vysokému zábradlí. Zhlédneme krásnou přírodu s malebnými alpskými domečky ukrytými v podhůří Alpských velikánů. Dobrodružná túra potrápí svaly a pohladí duši! Při zpáteční cestě budete moci navštívit i historické centrum města Pasov.

Program výletu:
– odjezd z K. Varů, Chodova, Sokolova a Chebu v brzkých ranních hodinách (okolo 0:00-1:00)
– 8:30-10:00 Soutěska Sigmund-Thun-Klamm
– 11:00-13:30 Soutěska Liechtensteinklamm
– 14:15-16:00 Soutěska Lammerklam
– 18:30-20:30 Pasov
– předpokládaný příjezd do výstupních míst okolo 24. hodiny

V ceně je zahrnuto:
– 1 místo v autobuse
– 1 palubní zavazadlo
– technický doprovod
Cena nezahrnuje:
– vstupy
– cestovní a úrazové pojištění

Cena: 1.200 Kč / osoba

Nástupní místa:
Karlovy Vary
Chodov
Sokolov
Cheb

Další informace:
Doporučené kapesné je 40,- EUR.
K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět).
Změna programu vyhrazena. V případě, že bude cíl (např. z důvodu nepříznivého počasí) uzavřen, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou v lokalitě popřípadě nabídnut náhradní termín. Změna programu ani náhradní termín neopravňuje klienty k bezplatnému stornování přepravy.

Více informací a rezervace na tel. čísle 608 202 081 či emailu vylety@karlovarskadopravni.cz

Závazná objednávka