Vodní ráj Tropical Islands

Kdy: sobota 22. října 2022

Existuje jeden ostrov, na kterém je po celý rok stejné počasí, ačkoli v jeho těsném okolí se mění. Jmenuje se Tropical Islands. Vyrazte na něj i vy a užijte si den plný vodních radovánek. Z Karlových Varů, Sokolova, Chebu či Aše jste na místě přibližně za 4,5 hodiny. Unikátní komplex Tropical Islands je totiž nedaleko Berlína, takže jste tam raz dva. Celý areál dokonale simuluje exotické prostředí, a až k jeho branám vás vezme autobus Autodoprava Daniel Sládek, s. r. o.Skvělá zpráva pro rodiče!
Děti do 5,99 let v doprovodu dospělého vstupné neplatí, zaplatíte jim pouze dopravu v hodnotě 650 Kč. Dovádění ve vlnách i relax pod palmami Ať se venku klidně žení všichni čerti, v Tropical Islands panuje příjemných 26 °C a letně vyhřátá je i voda. Na plážích s bílým pískem si budete hovět mezi plaváním, sjížděním tobogánů, relaxací v laguně a procházkami deštným pralesem. Na místě si pak můžete dokoupit i vstupenku do saunového světa. Jednoduše ráj!Když vám vyhládne
Do Tropical Islands není možné nosit vlastní jídlo ani pití. Až vám během dovádění a lenošení vyhládne, zastavte se v některé z restaurací, kde ceny začínají už na necelých 3 eurech. Můžete si dát mezinárodní kuchyni od asijské po italskou a na své si přijdou i vegetariáni. K dostání jsou také dětská menu.

Program výletu:
5:00 – 6:30 odjezd z nástupních míst
po 10:30 h – příjezd do Tropical Islands
18:00 h – odjezd zpět do ČR
22:30 h – návrat do ČR

V ceně je zahrnuto:
– 1 místo v autobuse
– 1 palubní zavazadlo
– technický doprovod
Cena nezahrnuje:
– vstupy
– cestovní a úrazové pojištění

Cena: 700 Kč / osoba

Nástupní místa:
Sokolov (+100 Kč)
Karlovy Vary
Ostrov
Klášterec nad Ohří

Další informace:
Doporučené kapesné je 70,- EUR.
K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět).
Změna programu vyhrazena. V případě, že bude cíl (např. z důvodu nepříznivého počasí) uzavřen, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou v lokalitě popřípadě nabídnut náhradní termín. Změna programu ani náhradní termín neopravňuje klienty k bezplatnému stornování přepravy.

Více informací a rezervace na tel. čísle 608 202 081 či emailu vylety@karlovarskadopravni.cz

Závazná objednávka