Vánoční trhy Regensburg

Kdy: sobota 16. prosince 2023

Vánoční trhy s komorní atmosférou
Zažijte vánoční trhy v nejkrásnějším středověkém městě Evropy! Německý Regensburg je jako z pohádky. Uvidíte gotickou katedrálu sv. Petra i nejstarší kamenný most v Německu, který už od 12. století spojuje oba břehy starého města. Ve městě narazíte na několikatery vánoční trhy, kde ochutnáte tradiční bavorské speciality a nakoupíte vánoční ozdoby. Můžete si dát pečené kaštany, až půlmetrovou bavorskou pečenou klobásu nebo vánoční kořalku “zámecký duch”. Pokud vám vadí shon a davy, je advent v Regensburgu přesně pro vás. Vládne tu totiž pohoda!

Program výletu:
– odjezd z K. Varů, Sokolova a Chebu po 8. hodině ranní
– před polednem příjezd do Regensburku – volný program
– odjezd zpět v 17. hod.
– návrat do ČR okolo 21. hodiny

V ceně je zahrnuto:
– 1 místo v autobuse
– 1 palubní zavazadlo
– technický doprovod
Cena nezahrnuje:
– vstupy
– cestovní a úrazové pojištění

PoložkaCena při rezervaci do 15.9.2023 a úhradě do 10 dnůCena při rezervaci do 31.10.2023 a úhradě do 10 dnůCena při rezervaci od 1.11.2023
Doprava pro 1 osobu350 Kč400 Kč450 Kč

Nástupní místa:
Karlovy Vary
Sokolov
Cheb

Další informace:
Doporučené kapesné je 50,- EUR.
K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět).
Změna programu vyhrazena. V případě, že bude cíl (např. z důvodu nepříznivého počasí) uzavřen, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou v lokalitě popřípadě nabídnut náhradní termín. Změna programu ani náhradní termín neopravňuje klienty k bezplatnému stornování přepravy.

Více informací na tel. čísle 608 202 081 či emailu vylety@karlovarskadopravni.cz

Závazná objednávka