Výlet do Českého Švýcarska

Kdy: 2. října 2021

Pojeďte se s námi podívat za krásami Českého Švýcarska. Mezi hlavní turistické atrakce patří Pravčická brána či plavba soutěskami řeky Kamenice, ale i pohádková krajina s množstvím pískovcových skal. Symbolem národního parku České Švýcarsko je Pravčická brána, největší skalní most v Evropě. Její rozměry jsou úctyhodné: rozpětí oblouku u dna je 26,5 m a její plošina se klene 21 m nad jejím dnem. Následně se projdeme do Emundovy soutěsky, kde se projedeme na pramici. Nad soutěskou vystupuje řada skal se zajímavými útvary. Délka procházky činní cca 13,5 km.

Program výletu:
7:30 Odjezd z Karlových Varů
7:45 Odjezd z Ostrova
8:15 Odjezd z Klášterce nad Ohří
8:30 Odjezd z Chomutova
10:30 – 18:30 Návštěva Pravčické brány a Emundovy soutěsky (13,5km)
20:30 – 21:30 Příjezd do nástupních míst

V ceně je zahrnuto:
– 1 místo v autobuse
– 1 palubní zavazadlo
– technický doprovod
Cena nezahrnuje:
– vstupy
– cestovní připojištění

Cena přepravy: 325 Kč 

Další informace:

Doporučené kapesné je 300 Kč.

K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět).
Změna programu vyhrazena. V případě, že bude cíl (např. z důvodu nepříznivého počasí) uzavřen, bude tato část programu nahrazena jinou alternativou v lokalitě popřípadě nabídnut náhradní termín. Změna programu ani náhradní termín neopravňuje klienty k bezplatnému stornování přepravy.

Více informací a rezervace na tel. čísle 608 202 081 či emailu vylety@karlovarskadopravni.cz

Závazná objednávka