Zavádíme nové linky z Karlových Varů do Prahy a Plzně

Vážení cestující, naše dopravní služby se nově rozrostou o dvě dálkové linky. První z nich – zastávková linka z Karlových Varů do Prahy – začne jezdit během letošního Mezinárodního filmového festivalu (od 20. do 28. srpna) a nabídne denně spoj ve 14:35 hodin z Karlových Varů do Prahy a v 18:10 hodin zpět z Prahy.

Od 1. září 2021 se k pražské lince přidá i linka do Plzně a obě linky pojedou vždy v pátek a neděli. Oproti v současnosti existujícím spojením v daných trasách přinesou naše linky několik zlepšení. Jedním z nich je například vytvoření chybějícího spojení do menších zastávek mezi Karlovými Vary a Prahou (vystoupit i nastoupit můžete například v Žalmanově, Bochově, Petrohradě, Krušovicích, Řevničově a mnoha dalších místech), pokud se budete potřebovat dostat v pátek pozdě večer z Prahy směr Karlovy Vary, dostanete se s námi ve 23:35 z Florence.

I druhá nová linka Karlovy Vary – Plzeň přinese několik bonusů – například přímé spojení Plzně s Bochovem nebo možnost jet v neděli večer z Plzně o něco později než nyní.

Přijďte nás vyzkoušet. Jízdní řády linek najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *